![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Diverse / Ramar 2735009
*
nr 273 5009
Ramar
3 st, förgyllda
Utrop:
100 kr
Såld:
1.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 oktober 2003
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/9 15:36:33
1
100 kr
1/10 14:45:01
2
200 kr
1/10 15:51:35
1
250 kr
3/10 17:56:16
3
1.400 kr
3/10 19:19:58
4
350 kr
4/10 19:06:06
5
1.200 kr
4/10 19:07:07
5
ledande budet*
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ramar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15
*
Ramar
nr 273 5009
Ramar
3 st, förgyllda
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 1.700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 oktober 2003 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/9 15:36:33 | 1 | 100 kr |
1/10 14:45:01 | 2 | 200 kr |
1/10 15:51:35 | 1 | 250 kr |
3/10 17:56:16 | 3 | 1.400 kr |
3/10 19:19:58 | 4 | 350 kr |
4/10 19:06:06 | 5 | 1.200 kr |
4/10 19:07:07 | 5 | ledande budet* |
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ramar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15